******کسی که به بزرگسالان ما احترام نگذارد و با خردسالان ما مهربان نباشد از ما نیست. امام صادق (ع) ***تا توانی به جهان خدمت محتاجان كن***بـه دمـی یا دِرَمـی یا قـلـمی یا قـدمـی*** بـرگ عیشی به گور خـویـش فرست ***كـس نیـارد ز پـس ، تو پـیش فـرست*** کسی که به بزرگسالان ما احترام نگذارد و با خردسالان ما مهربان نباشد از ما نیست. امام صادق (ع)******

اردو ها

 اردو ها

با توجه به اینکه این عزیزان بصورت شبانه روزی نگهداری می شوند،اکثرا بی سرپرست هستند، ملاقات ندارند و کمتر بیرون می روند اردو های تفریحی، سیاحتی و زیارتی در تغییر روحیه آنها بسیار موثر است و سبب شادی و نشاط در آنها میگردد و برای ما که وظیفه نگهداری و توانبخشی آنها را به عهده داریم بسیار مهم و تعیین کننده است چون برنامه های متنوع سبب تغییر روحیه آنها و کاهش اختلالات روحی و رفتاریشان میگردد و نگهداری این عزیزان را آسانتر مینماید.

این آسایشگاه برنامه های اردو ی منظمی دارد که با توجه به فصل ، آب و هوا ، توان مالی و همراهی نیکوکارانی که همیشه ما را یاری می نمایند این عزیزان را به نقاط دور و نزدیک از ریارت حرم مطهر حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) تا مناطق خوش آب و هوای استانهای مجاور و مناطق سیاحتی اعرام مینماید.

یکی از مشکلات ما در این زمینه تهیه وسیله نقلیه مناسب برای این امر میباشد چون با توجه به مشکلات رفتاری و بی اختیاری معلولین ذهنی و همچنین مشکلات مخصوص سالمندان عزیز هر راننده ای قبول همکاری نمیکند و برای همین ما همیشه و همه این عزیزان را نمیتوانیم به اردو ببریم و آندسته که ناتوانتر و مشکل دارتر هستند محروم میشوند.

امید داریم که با توکل به خداوند منان که صاحب اصلی این عزیزان است و همت نیکوکاران شریف بتوانیم برای آسایشگاه دو عدد اتوبوس اختصاصی خریداری کنیم تا بتوانیم خیلی بیشتر و بهتر خدمت کنیم.

 

 اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی اردوهای تابستانی

اردوهای تابستانی

 

خروج از نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

حامیان آسایشگاه