******کسی که به بزرگسالان ما احترام نگذارد و با خردسالان ما مهربان نباشد از ما نیست. امام صادق (ع) ***تا توانی به جهان خدمت محتاجان كن***بـه دمـی یا دِرَمـی یا قـلـمی یا قـدمـی*** بـرگ عیشی به گور خـویـش فرست ***كـس نیـارد ز پـس ، تو پـیش فـرست*** کسی که به بزرگسالان ما احترام نگذارد و با خردسالان ما مهربان نباشد از ما نیست. امام صادق (ع)******

استخر

 استخر رو باز آسایشگاه 

 این استخر که در سال 85 به متراژ 60 متر مربع و عمق یک متر توسط فرد نیکوکاری ساخته شده فقط تابستانی می باشد .امیدواریم با توجه به شور و نشاطی که آب بازی و آب درمانی برای معلولین ذهنی به همرا دارد و با توجه به اشتیاقی که خود آنها برای آن دارند که به محض گرم شدن هوا بهانه آن را می گیرند به حول و قوه الهی و همت شما مردم نیکوکار بتوانیم بزودی آن را سر پوشیده و تجهیز کرده بصورت بهتری درآوریم .

به دنبال سوراخ شدن استخر و نشط آب آن، تصمیم به تعمیر استخر گرفته شد و این فکر به ذهن رسید که اگر بتوانیم استخر را سرپوشیده و تجهیز کنیم در تمام فصول سال قابل استفاده خواهد بود. این تصمیم با خیرین محترم که همیشه ما را یاری میکردند در میان گذاشته شد و مورد موافقت قرار گرفت که استخر تعمیر شود، اطراف آن دیوار کشیده و سقف مناسبی برای آن ساخته شود. همچنین یک رختکن و یک چاه  هم احداث گردد. کف و دیوار استخر و سالن و رختکن آن کاشی و سرامیک مناسب پوشیده خواهد شد . این پروژه شروع شده و 45درصد پیشرفت داشته است. این استخر نیاز به یک سیستم گرم کننده اختصاصی دارد که هم آب را گرم کند و هم فضای سالن استخر را.

به لطف خداوند منان و همت شما خیرین و نیکوکاران توانستیم پروژه مسقف سازی استخر را به پایان ببریم و هم اکنون در تمامی فصول به استفاده عزیزان معلول و سالمند مقیم آسایشگاه میرسد.

به امید روزی که هیچ فردی معلول بدنیا نیاید و هیچ سالمندی از آغوش گرم خانواده محروم نگردد.

 

استخر آسایشگاه

پرداخت هدایا و نذورات

 

 

نظرات (1)

  1. Pingback: پروژه های آسایشگاه - آسایشگاه خیریه بقیة الله قم

خروج از نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

حامیان آسایشگاه