******کسی که به بزرگسالان ما احترام نگذارد و با خردسالان ما مهربان نباشد از ما نیست. امام صادق (ع) ***تا توانی به جهان خدمت محتاجان كن***بـه دمـی یا دِرَمـی یا قـلـمی یا قـدمـی*** بـرگ عیشی به گور خـویـش فرست ***كـس نیـارد ز پـس ، تو پـیش فـرست*** کسی که به بزرگسالان ما احترام نگذارد و با خردسالان ما مهربان نباشد از ما نیست. امام صادق (ع)******

دانلود کتاب

  دانلود کتاب-نرم افزار

کتاب توصیه های معصومین در آداب زناشویی و بارداری

از آنجا که دین اسلام، آئین زندگی است، برای همه جنبه های زندگی انسان برنامه هایی ارائه کرده است از جمله در مورد آمیزش و مسائل زناشویی آدابی بیان نموده است که رعایت این آداب، در بهداشت فردی و اجتماعی، روحی و جسمی زن و شوهر، بچه دار شدن و سالم بودن آن، ازدیاد محبت و غیره تأثیر دارد.

از همینجا دانلود بفرمایید

کتاب راهنمای سلامت سالمندان

سالمندي در حقيقت فرايندي است طبيعي كه نمي توان از آن جلوگيري كرد و هيچ دليلي براي نگراني از اين پديده وجود ندارد . با مراقبت هاي مناسب مي توان از عمر طولاني لذت برد و پيري سالم و با نشاط ي را همراه داشت و از هجوم بيماري و ضعف در امان بود. در اين مقاله سعي شده است به نكاتي كه مي تواند در اين زمينه مؤثر باشد اشاره شود. برای دانلود این کتاب روی لینک زیر کلیک بفرمایید:

دانلود کتاب راهنمای سلامت سالمندان

کتاب اهمیت تغذیه دوره سالمندی

این کتاب شامل: تغذیه سالم به عنوان رکن اساسی سلامت در گروه سنی سالمندان نیاز به توجه ویژه دارد. کتاب حاضر به عنوان منبعی علمی در خصوص پیشگیری و درمان بیماری های دوران سالمندی سعی برآن دارد تا بر اساس مبانی علم تغذیه راهکارهای مفیدی را به خوانندگان ارائه کند. نویسنده کتاب معتقد است مشاوره با پزشک خانواده به عنوان مکملی بر این یافته ها ضروری به نظر می رسد.جهت دریافت آن روی نصویر زیر کلیک کنید:

تغذیه سالمندی

دانلود کتاب اهمیت تغذیه دوره سالمندی

دانلود کتاب وسايل کمکي براي افراد با ناتواني جسمي

وسايل کمکي در فرايند توانبخشي نقش انکار ناپذيري دارند و مي توان گفت که موثرترين عامل در بازتواني افراد معلول مي باشد. اين کتاب بهره گيري از تجارب تعداد زيادي از نيروهاي متخصص معلولين و نگارنده در استانهاي مختلف تدوين شده است با تاکيد بر اين نکته که وسايل معرفي شده بر اساس شرايط خاص اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي، جغرافيايي و … افراد انتخاب شده.

براي دريافت فايل كتاب “وسايل کمکي براي افراد با ناتواني جسمي” روي تصوير زير راست كليك و گزينه Save Target As را انتخاب كنيد.

کتاب وسایل کمکی برای افراد با ناتوانی جسمی

دانلود کتاب وسايل کمکي براي افراد با ناتواني جسمي

دانلود رایگان کتابی درباره توانبخشی مبتنی بر جامعه

توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR) راهبردی است در درون برنامه توسعه جامعه در جهت توانبخشی، برابرسازی فرصت ها و الحاق اجتماعی معلولین، که از طریق تلاشهای مشترک آنها، خانواده های شان، سازمان های شان، جامعه و سایر موسسات خدمات رسانی دولتی، غیر دولتی، آموزشی، شغلی، اجتماعی و … اجرا می شود. براي دريافت فايل كتاب “توانبخشی مبتنی بر جامعه” روي تصویر زير راست كليك و گزينه Save Target As را انتخاب كنيد.

دانلود کتاب توانبخشی مبتنی بر جامعه

دانلود کتاب توانبخشی مبتنی بر جامعه

دانلود رایگان کتاب دانش نامه احادیث پزشکی

دانلود کتاب دانشنامه احادیث پزشکی

دانلود کتاب دانشنامه احادیث پزشکی

چگونگی تعامل با افراد معلول

دانلود
در این کتاب تلاش شده است که در مورد نحوه برخورد مناسب با عزیزان معلول به مطالبی هر چند مختصر اشاره گردد که امید است مورد استفاده و بهره برداری آحاد گوناگون جامعه به ویژه عزیزانی که به صورت مستقیم با معلولین ارتباط دارند قرار گیرد.

  دانلود رایگان کتاب معلولین ساختمانها ، محیطهای شهری و مناسب سازی

انجام مناسب سازی محیط های زندگی و کار برای معلولین مستلزم صرف هزینه های بالا نیست و مهمتر اینکه انجام مناسب سازی هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است. کتاب مناسب سازی بناها و محیط های شهری برای معلولین در سه جلد آماده شده است این هم لینک های دانلود این کتاب:

estandard

دانلود کتاب مناسب سازی بناها و محیط های شهری برای معلولین    بخش اول

estandard

دانلود کتاب مناسب سازی بناها و محیط های شهری برای معلولین    بخش دوم

estandard

دانلود کتاب مناسب سازی بناها و محیط های شهری برای معلولین    بخش سوم

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کناب در خصوص بهداشت سالمندان

مراقبت های بهداشتی سالمندان امروزه زمینه جدیدی از مراقبت های بهداشتی است.بسیاری از افراد از نیازهای بهداشتی سالمندان و چگونگی پاسخ دهی به آنها آگاهی ندارند و نیازهای بهداشتی آنان را مانند سایر بزرگسالان در نظر می گیرند که اغلب نتایج نامطلوبی از  درمان می گیرند.
در این کتاب وظایفی که برای ارایه کنندگان مراقبت از سالمند پیش بینی شده است دسته بندی و توضیح داده می شود. برای دانلود کتاب مراقبتهای بهداشتی از سالمندان روی تصویر زیر کلیک کنید:

دانلود نرم افزار های کاربردی نابینایان

نرم افزار گویا و بریل

این نرم افزار با عنوان تجاری پکجاز برای سهولت در قرات متن های وب و سیستم های موجود در رایانه و سایر موراد مشابه نابینایان استفاده می شود. حجم فایل آماده بارگیری 230 MB  است.

 نرم افزار پکجاز

نرم افزارهای کاربردی نابینایان

این بسته با عنوان نوید برای مخاطبان آماده شده و هر نرم افزار همچون نرم قرآن ، شطرنج ، فرهنگ لغات و … به صورت مستقل استفاده می شود. حجم این بسته نرم افزاری بسته به هر فایل متفاوت است.

مشترک

نرم افزار شطرنج نابینایان

نرم افزار قرآن نابینایان

نرم افزار فرهنگ لغات نابینایان

دفترتلفن و سرسید نابینایان

دانلود نرم افزار مفاتیح الجنان

مفاتیح الجنان: مجموعه‌ای از دعاها، مناجات، زیارات، اعمال مخصوصه ایام سال و ماه و روزها است که از طرف پیامبر اسلام و ائمه شیعیان صادر شده و توسط شیخ عباس قمی جمع آوری و تدوین شده‌است. این مجموعه، با دقت احاطه‌ای که مولف آن بر آثار اهل بیت و کتب دعا و زیارات داشته، از معتبرترین کتب و ادعیه، گردآوری شده‌است، و در مدت کوتاهی، این کتاب همه‌گیر شده و در تمام منازل، مساجد و اماکن متبرکه شیعیان وجود دارد.

نرم افزار این کتاب ارزشمند را که سایت راسخون زحمت آن را کشیده از لینکهای زیر دانلود بفرمایید:

دانلود نرم افزار مفاتیح الجنان

نسخه موبایل مفاتیح الجنان

نسخه کامپیوتر مفاتیح الجنان

دانلود کتاب آموزش راه رفتن با واکر و عصا

دانلود کتاب آموزش راه رفتن با واکر و عصا

دانلود کتاب آموزش راه رفتن با واکر و عصا

اگر نیاز به استفاده از عصا و واکر دارید خواندن این کتاب را به شما توصیه میکنیم. در این کتاب یاد خواهیم

گرفت چکونه با واکر ، عصای زیر بغل و عصای دستی راه برویم. بر روی صندلی بنشینیم و از پله بالا و پایین برویم. برای دانلود این کتاب همینجا کلیک بفرمایید.

خروج از نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

حامیان آسایشگاه