******کسی که به بزرگسالان ما احترام نگذارد و با خردسالان ما مهربان نباشد از ما نیست. امام صادق (ع) ***تا توانی به جهان خدمت محتاجان كن***بـه دمـی یا دِرَمـی یا قـلـمی یا قـدمـی*** بـرگ عیشی به گور خـویـش فرست ***كـس نیـارد ز پـس ، تو پـیش فـرست*** کسی که به بزرگسالان ما احترام نگذارد و با خردسالان ما مهربان نباشد از ما نیست. امام صادق (ع)******

دانلود کتاب

  دانلود کتاب-نرم افزار

کتاب توصیه های معصومین در آداب زناشویی و بارداری

از آنجا که دین اسلام، آئین زندگی است، برای همه جنبه های زندگی انسان برنامه هایی ارائه کرده است از جمله در مورد آمیزش و مسائل زناشویی آدابی بیان نموده است که رعایت این آداب، در بهداشت فردی و اجتماعی، روحی و جسمی زن و شوهر، بچه دار شدن و سالم بودن آن، ازدیاد محبت و غیره تأثیر دارد.

از همینجا دانلود بفرمایید

کتاب راهنمای سلامت سالمندان

سالمندی در حقیقت فرایندی است طبیعی که نمی توان از آن جلوگیری کرد و هیچ دلیلی برای نگرانی از این پدیده وجود ندارد . با مراقبت های مناسب می توان از عمر طولانی لذت برد و پیری سالم و با نشاط ی را همراه داشت و از هجوم بیماری و ضعف در امان بود. در این مقاله سعی شده است به نکاتی که می تواند در این زمینه مؤثر باشد اشاره شود. برای دانلود این کتاب روی لینک زیر کلیک بفرمایید:

دانلود کتاب راهنمای سلامت سالمندان

کتاب اهمیت تغذیه دوره سالمندی

این کتاب شامل: تغذیه سالم به عنوان رکن اساسی سلامت در گروه سنی سالمندان نیاز به توجه ویژه دارد. کتاب حاضر به عنوان منبعی علمی در خصوص پیشگیری و درمان بیماری های دوران سالمندی سعی برآن دارد تا بر اساس مبانی علم تغذیه راهکارهای مفیدی را به خوانندگان ارائه کند. نویسنده کتاب معتقد است مشاوره با پزشک خانواده به عنوان مکملی بر این یافته ها ضروری به نظر می رسد.جهت دریافت آن روی نصویر زیر کلیک کنید:

تغذیه سالمندی

دانلود کتاب اهمیت تغذیه دوره سالمندی

دانلود کتاب وسایل کمکی برای افراد با ناتوانی جسمی

وسایل کمکی در فرایند توانبخشی نقش انکار ناپذیری دارند و می توان گفت که موثرترین عامل در بازتوانی افراد معلول می باشد. این کتاب بهره گیری از تجارب تعداد زیادی از نیروهای متخصص معلولین و نگارنده در استانهای مختلف تدوین شده است با تاکید بر این نکته که وسایل معرفی شده بر اساس شرایط خاص اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، جغرافیایی و … افراد انتخاب شده.

برای دریافت فایل کتاب “وسایل کمکی برای افراد با ناتوانی جسمی” روی تصویر زیر راست کلیک و گزینه Save Target As را انتخاب کنید.

کتاب وسایل کمکی برای افراد با ناتوانی جسمی

دانلود کتاب وسایل کمکی برای افراد با ناتوانی جسمی

دانلود رایگان کتابی درباره توانبخشی مبتنی بر جامعه

توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR) راهبردی است در درون برنامه توسعه جامعه در جهت توانبخشی، برابرسازی فرصت ها و الحاق اجتماعی معلولین، که از طریق تلاشهای مشترک آنها، خانواده های شان، سازمان های شان، جامعه و سایر موسسات خدمات رسانی دولتی، غیر دولتی، آموزشی، شغلی، اجتماعی و … اجرا می شود. برای دریافت فایل کتاب “توانبخشی مبتنی بر جامعه” روی تصویر زیر راست کلیک و گزینه Save Target As را انتخاب کنید.

دانلود کتاب توانبخشی مبتنی بر جامعه

دانلود کتاب توانبخشی مبتنی بر جامعه

دانلود رایگان کتاب دانش نامه احادیث پزشکی

دانلود کتاب دانشنامه احادیث پزشکی

دانلود کتاب دانشنامه احادیث پزشکی

چگونگی تعامل با افراد معلول

دانلود
در این کتاب تلاش شده است که در مورد نحوه برخورد مناسب با عزیزان معلول به مطالبی هر چند مختصر اشاره گردد که امید است مورد استفاده و بهره برداری آحاد گوناگون جامعه به ویژه عزیزانی که به صورت مستقیم با معلولین ارتباط دارند قرار گیرد.

  دانلود رایگان کتاب معلولین ساختمانها ، محیطهای شهری و مناسب سازی

انجام مناسب سازی محیط های زندگی و کار برای معلولین مستلزم صرف هزینه های بالا نیست و مهمتر اینکه انجام مناسب سازی هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است. کتاب مناسب سازی بناها و محیط های شهری برای معلولین در سه جلد آماده شده است این هم لینک های دانلود این کتاب:

estandard

دانلود کتاب مناسب سازی بناها و محیط های شهری برای معلولین    بخش اول

estandard

دانلود کتاب مناسب سازی بناها و محیط های شهری برای معلولین    بخش دوم

estandard

دانلود کتاب مناسب سازی بناها و محیط های شهری برای معلولین    بخش سوم

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کناب در خصوص بهداشت سالمندان

مراقبت های بهداشتی سالمندان امروزه زمینه جدیدی از مراقبت های بهداشتی است.بسیاری از افراد از نیازهای بهداشتی سالمندان و چگونگی پاسخ دهی به آنها آگاهی ندارند و نیازهای بهداشتی آنان را مانند سایر بزرگسالان در نظر می گیرند که اغلب نتایج نامطلوبی از  درمان می گیرند.
در این کتاب وظایفی که برای ارایه کنندگان مراقبت از سالمند پیش بینی شده است دسته بندی و توضیح داده می شود. برای دانلود کتاب مراقبتهای بهداشتی از سالمندان روی تصویر زیر کلیک کنید:

دانلود نرم افزار های کاربردی نابینایان

نرم افزار گویا و بریل

این نرم افزار با عنوان تجاری پکجاز برای سهولت در قرات متن های وب و سیستم های موجود در رایانه و سایر موراد مشابه نابینایان استفاده می شود. حجم فایل آماده بارگیری ۲۳۰ MB  است.

 نرم افزار پکجاز

نرم افزارهای کاربردی نابینایان

این بسته با عنوان نوید برای مخاطبان آماده شده و هر نرم افزار همچون نرم قرآن ، شطرنج ، فرهنگ لغات و … به صورت مستقل استفاده می شود. حجم این بسته نرم افزاری بسته به هر فایل متفاوت است.

مشترک

نرم افزار شطرنج نابینایان

نرم افزار قرآن نابینایان

نرم افزار فرهنگ لغات نابینایان

دفترتلفن و سرسید نابینایان

دانلود نرم افزار مفاتیح الجنان

مفاتیح الجنان: مجموعه‌ای از دعاها، مناجات، زیارات، اعمال مخصوصه ایام سال و ماه و روزها است که از طرف پیامبر اسلام و ائمه شیعیان صادر شده و توسط شیخ عباس قمی جمع آوری و تدوین شده‌است. این مجموعه، با دقت احاطه‌ای که مولف آن بر آثار اهل بیت و کتب دعا و زیارات داشته، از معتبرترین کتب و ادعیه، گردآوری شده‌است، و در مدت کوتاهی، این کتاب همه‌گیر شده و در تمام منازل، مساجد و اماکن متبرکه شیعیان وجود دارد.

نرم افزار این کتاب ارزشمند را که سایت راسخون زحمت آن را کشیده از لینکهای زیر دانلود بفرمایید:

دانلود نرم افزار مفاتیح الجنان

نسخه موبایل مفاتیح الجنان

نسخه کامپیوتر مفاتیح الجنان

دانلود کتاب آموزش راه رفتن با واکر و عصا

دانلود کتاب آموزش راه رفتن با واکر و عصا

دانلود کتاب آموزش راه رفتن با واکر و عصا

اگر نیاز به استفاده از عصا و واکر دارید خواندن این کتاب را به شما توصیه میکنیم. در این کتاب یاد خواهیم

گرفت چکونه با واکر ، عصای زیر بغل و عصای دستی راه برویم. بر روی صندلی بنشینیم و از پله بالا و پایین برویم. برای دانلود این کتاب همینجا کلیک بفرمایید.

خروج از نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

حامیان آسایشگاه