دریافت آثار در زمینه احسان، نیکوکاری و موسسات خیریه

توسط آسایشگاه

آثار

موسسات خیریه در حقیقت شاخه ای از همان فرهنگ دست گیری نیازمندان جامعه است که از گذشته سنت بزرگی در فرهنگ اسلامی و ایرانی ما بوده، هست و خواهد بود. آسایشگاه خیریه معلولین و سالمندان قم ضمن گرامی‌داشت چهاردهم آبان‌ماه “روز فرهنگ عمومی”، از عموم هموطنان و صاحبان قلم دعوت میکند، کتاب، مقالات، آثار و یا نوشته های خود را در زمینه های مرتبط مانند نیکوکاری، احسان، سالمندان و معلولین و… در اختیار ما قراردهند تا در فرصت‌های مناسب از این آثار در جهت گسترش فرهنگ دست گیری نیازمندان استفاده کنیم.

قوانین ارسال آثار

توجه کنید که آثار ارسالی باید توسط شما نوشته شده باشد و به مطالبی که از اینترنت گرداوری شده اند ترتیب اثر داده نخواهد شد. در صورت انتشار مطلب در سایت یا هرجای دیگر، نام شما به عنوان نویسنده قید خواهد شد و مسئولیت محتوا با نویسنده است.

اسفند ماه 96 از صاحبان آثار برتر دریافت شده تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.

نحوه ارسال آثار

شما می توانید آثار خود را از طریق ایمیل و یا تلگرام  برای ما ارسال کنید.

asayeshgahqom@yahoo.com

telegram.me/qomasa1

همچنین می توانید در صورت تمایل آن را به آدرس: قم – انتهای بلوار 15 خرداد – میدان شهید محلاتی – آسایشگاه خیریه معلولین و سالمندان قم – واحد روابط عمومی ارسال نمائید.

 

همچنین بخوانید:

پروژه های آسایشگاه پروژه ها توسعه کمی و کیفی آسایشگاه را اینجا ببینید

پیشگیری از معلولیت در اسلام برنامه های اسلام در زناشویی

حرکات ورزشی سالمندان حرکات ورزشی مفید و مناسب برای سالمندان

محرم و صفر آسایشگاه محرم و صفر آسایشگاه و یاری بی نظیر خیرین و نیکوکاران

 

آسایشگاه خیریه قم واقع در فلکه شهید محلاتی، مرکز نگهداری بیش از 450 معلول و سالمند نیازمند می باشد که اکثرا مجهول الهویه و یا دارای خانواده فاقد توانایی مالی در پرداخت شهریه می باشند، لذا تمام نیازهای این عزیزان از قبیل درمان، خوراک، پوشاک، اردوها و… توسط مردم و خیرین تامین میگردد.