******کسی که به بزرگسالان ما احترام نگذارد و با خردسالان ما مهربان نباشد از ما نیست. امام صادق (ع) ***تا توانی به جهان خدمت محتاجان كن***بـه دمـی یا دِرَمـی یا قـلـمی یا قـدمـی*** بـرگ عیشی به گور خـویـش فرست ***كـس نیـارد ز پـس ، تو پـیش فـرست*** کسی که به بزرگسالان ما احترام نگذارد و با خردسالان ما مهربان نباشد از ما نیست. امام صادق (ع)******

معلولین عقب مانده ذهنی

تصاویری از معلولین عقب مانده ذهنی آسایشگاه

در این بخش تصاویری از معلولین عقب مانده ذهنی این آسایشگاه نمایش داده میشود که شامل بخشهای مختلف مراسم ، توانبخشی ، کلاسها ، بازدیدها ، اردوها و غیره میباشد. جهت مشاهده ، روی یکی از تصاویر کلیک بفرمایید تا بصورت اسلاید نمایش داده شود:

معلولین عقب مانده ذهنی

پرداخت آنلاین هدایا و نذورات

نظرات (2)

  1. Pingback: توصیف معلول ذهنی

  2. با تشکر از شما در نشر سنتهای نبوی به اطلاع علاقه مندان میرسانیم:
    عقیقه در آسایشگاه خیریه معلولین و سالمندان بقیةالله قم :
    در بخش سفارش عقیقه این آسایشگاه خیریه کلیه احکام و شرایط عقیقه ، از قبیل : خرید گوسفند عقیقه، خواندن دعای عقیقه و ذبح شرعی آن ، شکسته نشدن و دفن کردن استخوانهای گوسفند عقیقه و طبخ عقیقه جهت استفاده معلولین و سالمندان مقیم آسایشگاه بصورت کاملاً شرعی رعایت و اجرا میشود. جهت آگاهی از شرایط و احکام عقیقه تفاوت عقیقه دختر و پسر و نوع حیوانی که باید برای عقیقه ذبح شود ، کسانی که می توانند از عقیقه استفاده کنند مسئله شکسته نشدن استخوانهای عقیقه نحوه طبخ عقیقه احادیث عقیقه و اهمیت عقیقه در اسلام مسئله مصرف بخشهای دیگر گوسفند عقیقه دعای عقیقه نحوه انجام عقیقه تفاوت عقیقه نوزاد و عقیقه بزرگسال این صفحه را مطالعه بفرمایید:
    http://www.asayeshgahqom.com/سفارش-عقیقه

خروج از نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

حامیان آسایشگاه